niedziela, 19 października 2014

White Store Białystok.


Cześć ! Dzisiejszy post chcę poświęcić nowemu sklepowi z moją ulubioną częścią garderoby, czyli sneakersami. W Białymstoku niedawno powstał sklep White Store, jest to nowy gracz na rynku sneakersowym, ale już widać, że ma duży potencjał. Właścicielem sklepu jest znany kolekcjoner butów i mój znajomy, który na forach znany jest pod pseudonimem "Pasha".  Piotrek - bo tak ma na imię właściciel, doskonale zna się na butach, technologiach i systemach, które znajdują się w poszczególnych modelach, więc każdemu pomoże dobrać idealne buty dla siebie.

Byłem w sklepie kilka razy i za każdym razem widać gołym okiem jak zwiększa się asortyment i możecie mi wierzyć - jest w czym wybierać.

W White Store znajdziemy również ubrania i dodatki takie jak sznurówki czy plecaki.

Myślę, że jeśli chodzi o bycie fanem jakiejś marki, to WS też spokojnie zaspokoi potrzeby każdego, w sklepie znajdziemy takie firmy jak :
Asics, New Balance, Intruz Clothing, Original Rope Laces, The Outfit, Puma, Life Happens, Adidas, Vans, Happy Socks, Enkelhet, Turbokolor, Nike, Phenotype, Herschel, Tube Laces.

Sam wystrój sklepu idealnie pasuje do nazwy. Dominuje kolor biały, z czarnymi dodatkami, na ścianie jest napis z nazwą firmy, który został zrobiony z czarnych sznurówek - pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, za co ogromne gratulacje, bo wygląda to świetnie !.

White Store ma swoją stronę internetową White Store ONLINE ! KLIK
oraz swój fanpage, na który zapraszam : Fanpage White Store - KLIK !

Czas na małą fotorelację !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz